psikolog-klinikleri
İstanbul Psikolog Klinikleri
2 Şubat 2017
psikolog-anadolu-yakasi
İyi Psikologlar İstanbul Anadolu Yakası
8 Şubat 2017

İstanbul Psikolog Merkezleri

istanbul-psikolog-merkezleri

Söz konuşu yaşanan problemlerden kurtulmak olduğunda bunun en doğru yolla yapılması herkesin ortak isteğidir. Bu noktada konu psikolojik rahatsızlıklara geldiğinde ‘’En iyi psikolog hangi hastanede veya hangi psikolog merkezinde çalışıyor? ‘’ sorusu gündeme gelmiş oluyor.

İstanbul içerisinde çok sayıda başarılı psikolog bulunduğunu belirterek bu konuya girelim. Bu nedenle İstanbul’da bulunan psikolojik danışmanlık merkezleri arasında seçim yapmak sizi biraz zorlayabilir. Bu konuda verebileceğimiz bazı tavsiyelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

En Başarılı Merkezlerden Yalnızca Birkaçı

Tecrübe ve akademik çalışmaları ile adını duyurmuş sayısız psikolog İstanbul şehrinde yaşamaktadır. Bu açıdan bakıldığında İstanbul’da yaşayan insanlar için doğru psikoloğu ve doğru psikolojik danışmanlık merkezini bulmak diğer şehirlere oranla bir miktar daha kolay olacaktır. Şimdi gelelim bu merkezler için size verebileceğimiz tavsiyelere.

Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi, Kozyatağı’nda bulunan İstanbul’un en seçkin Psikolog Merkezleri arasındadır. Uzman Psikolog olarak görev yapan Çağla Tuğba Selveroğlu 3 – 12 yaş arasındaki çocukların psikolojik problemleri ile ilgilenmektedir. Bu yaş aralığında gelişen herhangi bir psikolojik rahatsızlığın, bireyin bütün yaşantısını derinden etkileyebileceği göz önüne alındığında, bu yaşlardaki çocukların tedavisine daha da fazla özenilmesi gerektiği sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu sonuçtan yola çıkarak Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi’nin çocuğunuzun gelişiminin olumlu yönde seyretmesi için İstanbul’daki en güvenilir kurum olduğunu söyleyebiliriz.

Bağdat Caddesi’nde bulunan Tataker Psikolojik Danışmanlık Merkezi, ismini kurumun psikoloğu ve sahibi olan Uzman Psikolojik Danışman Tunç Tataker’den almıştır. Bireysel psikolojik danışmanlık, evlilik ve ilişki terapisi, cinsel terapi konularında pek çok başarılı sonuç elde etmiş tecrübeli psikolog, alacağınız kararlarda en doğru seçeneğe yönelmenize yardımcı olarak özgüven kazanmanızı ve güvendiğiniz bir psikolog ile çalıştığınız hissi ile terapilerinize devam etmenizi sağlamaktadır.

Royal Psikoloji Danışma Merkezi bu konu hakkında size vereceğimiz örneklerin sonuncusu. Hem Taksim hem de Bağdat Caddesinde iki ayrı şubesi bulunmaktadır. Merkezin ünlü psikoloğu İlkten Çetin, İstanbul’da tercih edilebilecek en bilgili psikologlar arasındadır. Yazmış olduğu sayısız makale ve akademik deneyiminin yanına eklediği 27 yıllık meslek tecrübesi ile kişinin kendini gözü kapalı emanet edebileceği başarılı bir psikolog olan İlkten Çetin, pek çok kişiden tavsiye olarak duyabileceğiniz önemli bir isim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir