istanbul-psikolog
İstanbul Psikolog Numaraları
18 Ocak 2017
psikolog-merkezleri
İstanbul Beşiktaş Psikolog Merkezleri
24 Ocak 2017

Psikolog İstanbul Ataşehir

psikolog-istanbul-atasehir

Ataşehir Anadolu Yakasının gelişmekte olan semtlerinden birisidir. Merkezi lokasyonu nedeniyle de gün geçtikçe popülerliğini arttıran bir ilçesi İstanbul’un. Bunu dışında ise psikoloji ile ilgili yenilikçi fikirlere ve geniş kapsamlı merkezlere ev sahipliği yapıyor. Bireysel veya kurumsal çalışan psikologların ve kariyerinde kendisini geliştiren ve bilgili doktorları ile hizmet vermekteler. Ayrıca bu merkezler ve muayenehaneler ile İstanbul psikolog deyince akla ilk gelen ilçelerden birisi oldu diyebiliriz. Eğer siz de bu çevreye yakın ikamet ediyorsanız bu ilçeden bir psikolog hizmeti almanız oturduğunuz yere yakın olması itibariyle sizin için avantajlı olacaktır. En azından trafiksiz olacaktır diyebiliriz. Bunun haricinde Ataşehir’e yakın oturmuyorsanız bile buradaki kaliteli psikologlar ve kapsamlı psikoloji klinikleri sebebiyle biraz yol ve İstanbul trafiği göze alınabilir bir bedel gibi görünüyor.

Ataşehir’de Sizin için Seçtiğimiz Psikologlar ve Klinikler

Öncelikle sizlere psikolojik tedavi ilaçsız da olur sloganıyla öne çıkan Psikolog Mehmet Altuğ Ersoy’dan bahsetmek istiyoruz. Kendisi “Felsefe ile Tedavi” adını verdiği yöntemle hastalarını anti-depresanlara bağımlı bırakmadan iyileştirmeyi vaat ediyor. Bireysel danışmanlık, çift ve aile danışmanlığı, kişilik bozuklukları, yemek bozuklukları, takıntı bozuklukları, travma bozuklukları, depresyon bozuklukları ve daha pek çok konuda sizlere hizmet veriyor. Ataşehir’de psikolog arıyorsanız iyi bir alternatif olacaktır.

NOA psikoloji merkezi ise kapsamlı ve daha geniş bir klinik. Pek çok konuda alanında uzman psikologlar ile çalışarak her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Bunun yanı sıra çocuk, ergen ve olgun birey psikolojisi ile ilgili her sorununuzda yanınızdalar. Kaliteli personel anlayışı ile özel bir ilgi görüyorsunuz ve harika işler çıkarıyorlar diyebiliriz.

Klinik veya Psikolog Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klinik seçerken yeterli donanıma ve bilgiye sahip uzmanlarla çalışmasına dikkat etmelisiniz. Klinikte çalışan psikologların sizin rahatsızlığınızla ilgili uzmanlaşmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun haricinde olarak bu psikologların akademik geçmişlerine iyice bakmanızda fayda var.

Psikolog ararken ise sizinle iyi anlaşabileceğinizi düşündüğünüz, kafa yapınızın uyumlu olduğunu düşündüğünüz bir psikolog seçmelisiniz. Rahatsızlığınız konusunda uzmanlaşmış bir doktor seçmelisiniz. Son olarak ise güveneceğiz  ve kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir psikolog bulmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir